0 reviews

Epic Armoury RFB Leren Vikingpantser, zwart

Merk: Epic Armoury

Bundel dit product

Voor
€94,99
BTW
Incl. 21% BTW

Beschikbaarheid: Op voorraad.

Op voorraad

Aan verlanglijst toevoegenToevoegen om te vergelijken

Productomschrijving

Dit leren Vikingpantser bestaat uit een borststuk en een rugstuk. De structuur bestaat uit vierkanten stukken leer die in elkaar gevlochten zijn. Aan de achterkant heeft het pantser leren riemen waarmee je de maat kunt verstellen. De zijkant is open dus er is geen gevaar dat hij in de taille niet past. Tussen de borstplaat en rugplaat zitten leren flappen, zodat je zijkant ook beschermt is wanneer je het pantser dichtmaakt met de riemen.

Dit pantser is perfect voor LARP en re-enactment van Vikingen, Saxen, Kelten etc en Cosplay van series zoals Last Kingdom en Vikings. Historisch gezien was leer erg duur en voor de gewone Viking niet betaalbaar, voor re-enactment is het dus geschikt voor elite Vikingen. De gespen zijn niet historisch, maar je kan ze uiteraard vervangen door gespen die wel historisch correct zijn.

Details
Materiaal: natuurlijk geverfd runderleer, messing;
Kleur: zwart;
Maat: S t/m XL (maattabel zie hieronder);
Draagwijze is aan te passen met leren riemen;
Gewicht: 1500 g;
Verzendgewicht: 2000 g*

(cm)SMLXL
Ruglengte4549,55154,5
Lengte voorkant4448,55154,5
Breedte borst6065,57278
Breedte taille6065,57278
Rugbreedte (borst)33394248,5
Rugbreedte (taille)31,5374048
Schouderbreedte5,55,55,55,5

Dit artikel wordt in een gelimiteerde oplage gemaakt. Elk exemplaar is uniek. Hierdoor kunnen maten en afwerking licht van elkaar afwijken.

Onderhoud & verzorging
Net als uw wapens kunt u uw schoenen en lederwaren na het schoonmaken het best insmeren met een laagje ballistol. Dit beschermt het leer tegen uitdrogen.

Product details

Details/Materiaal: natuurlijk geverfd runderleer, messing/Kleur: zwart/Maat: S t/m XL (maattabel zie hieronder)/Draagwijze is aan te passen met leren riemen/Gewicht: 1500 g/Verzendgewicht: 2000 g

Reviews

Geen beoordelingen nog, wees de eerste

Recent bekeken